Інформування підприємців під час карантину

22.04.2020

Інформування підприємців під час карантину

З початку встановлення карантину на всій території України, з метою недопущення розповссюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров'я й убезпечення працівників та оточуючих людей Центром підтримки малого та середнього бізнесу (далі -ЦПБ) Дніпропетровської обласної ради вжито низку відповідних заходів, зокрема запроваджено чергування та тимчасова дистанційна робота.

На своєму офіційному вебсайті ( www.openbiz.org.ua ) та на сторінці у фейсбуці ЦПБ надає таку інформацію щодо сприяння у створенні дієвого механізму правових, економічних та організаційних умов для забезпечення розвитку в регіоні малого та середнього бізнесу, агробізнесу та фермерських господарств ( далі-підприємництво) під час карантину; усі чинні обмеження, запроваджені в Україні на період карантину; перелік заходів щодо державної та регіональної підтримки бізнесу.

На згаданому ресурсі також можна буде дізнатися про організацію підприємництва під час карантину. У взаємодії з Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області, матеріали найбільш актуальних тем стосовно карантинних нововведень у податковому законодавстві будуть розміщуватися н елоектронних сервісах ЦПБ у вигляді відеоуроків та інформаційних листів.

Крім того, підприємці можуть задати питання й отримати відповіді на актуальні питання від інших експертів, поділитися своїм досвідом роботи в умовах карантину, знайти інструменти онлайн-роботи, курси та лайфхаки тощо.

Вебсайт www.openbiz.org.ua дозволить підприємцям отримувати виклюно офіційну інформацію, що буде постійно оновлюватися, та повідомлення про всі зміни, що запроваджуватимуться під час карантину для підриємців державою та обласною радою.