Оголошення для мешканців міста Вільногірська стосовно списку присяжних.

Шановні мешканці міста Вільногірськ!

Виконавчий комітет Вільногірської міської ради Дніпропетровської області запрошує усіх бажаючих мешканців міста стати присяжними Вільногірського міського суду Дніпропетровської області, строком на три роки.

Відповідно до статті 64 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Одночасно звертаємо увагу на те, що не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

-        визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

-        які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

-        які мають не зняту чи не погашену судимість;

-        народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;;

-        особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-        громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

-        особи, які не володіють державною мовою.

Для включення до списку присяжних Вільногірського міського суду Дніпропетровської області кандидат у присяжні подає необхідні документи, для формування і затвердження списку присяжних Вільногірського міського суду Дніпропетровської області до Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

За довідками звертатися до юридичного відділу виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області ( м. Вільногірськ, вул. ім. В.В. Варена, 15, тел. 098-767-04-76).

В.о. начальника юридичного відділу

виконавчого комітету Вільногірської

міської ради Дніпропетровської області                                             Л.О. Сукач

28.11.2019р.