Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Оголошення на конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №4 загального користування в м. Жовті Води.

27.07.2018

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №4 загального користування в м. Жовті Води.

Із метою проведення чесного і відкритого відбору з визначення автомобільного перевізника, прошу посприяти у розповсюдженні даного оголошення на підвідомчій вам території, а також серед підприємців, які надають відповідні послуги.

 

За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном:

066-515-66-43 – начальник відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів Жушман Вікторія Вікторівна.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника

по міському маршруті №4

 

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №4 загального користування в м. Жовті Води. Об’єктом конкурсу є: автобусний маршрут.

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Жовті Води проводиться, відповідно до ст. 44, ст.45, ст.46 Закону України «Про автомобільний транспорт» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 зі змінами та доповненнями «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р.  №  176 (зі змінами), Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху»та умов конкурсу з перевезення  пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування м.Жовті Води, затверджених рішеннями виконавчого комітету міської ради.

Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб-підприємців (автомобільних перевізників), які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Жовті Води.

1) найменування організатора та робочого органу: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради.

2) порядковий номер та основні характеристики об’єкта конкурсу на міському маршруті,  номер маршруту, назва маршруту, початковий та кінцевий пункти маршруту, протяжність, час відправлення з кінцевих пунктів та прибуття до них, особливості періодичності виконання перевезень;

 

3) умови конкурсу:

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ КОНКУРСУ

з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

загального користування м. Жовті Води

 

 1. Загальні показники:

 

Номер об’єкта конкурсу

Номер маршруту

Назва маршруту

Кількість графіків, одиниць

Маршрут або кількість оборотних рейсів на день не менше, од.

Пасажиромісткість

Режим руху

Примітка

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1

4

Автовокзал – Камінь (Весела Іванівка) - Автовокзал

2

маршрут,

за графіками

понад 22 місць

(категорія М3, клас І або клас ІІ)

звичайний

1-а одиниця –

не менше

60 місць;

2-а одиниця –

не менше 22 місць

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Ліцензія Міністерства транспорту та зв’язку України на «Внутрішні перевезення пасажирів автобусами».

 

Під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає пропозиції перевізників-претендентів виключно за такими показниками:

 • наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за класом та пасажиромісткістю (категорія, пасажиромісткість, наявність багажних відділень, додаткового обладнання);
 • наявність, характеристика та кількість резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу;
 • наявність транспортних засобів, призначених для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 • строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк фактичної експлуатації);
 • наявність сертифіката відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам;
 • наявність та характеристика виробничої бази;
 • умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу;
 • умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом;
 • умови виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;
 • досвід роботи перевізника-претендента;
 • наявність та тяжкість порушень безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов;
 • якість роботи автомобільного перевізника на даному маршруті (у разі обслуговування на умовах договору, укладеного на підставі попереднього конкурсу);
 • умови контролю за станом здоров’я водіїв.

 

А також, конкурсний комітет розглядає пропозиції перевізників-претендентів, які обовязково подали на  об’єкт конкурсу такі документи:

 • заява встановленного зразка за формою згідно з додатком 1 Постанови  Кабінету Міністрів від 07.02.2018 року. № 180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»;
 • анкета до заяви встановленного зразка за формою згідно з додатком 4 Постанови  Кабінету Міністрів від 07.02.2018 року. № 180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»;
 • відомості про додаткові умови обслуговування маршруту встановленного зразка за формою згідно з додатком 3  Постанови  Кабінету Міністрів від 07.02.2018 року. № 180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»;
 • відомості на автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті встановленного зразка за формою згідно з додатком 2  Постанови  Кабінету Міністрів від 07.02.2018 року. № 180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»;
 •  виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажировмісності (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
 • копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

 

ПРИМІТКА: Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.  Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ

конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

загального користування у м.Жовті Води

 

 1. Наявність у перевізника GPS- системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті.
 2. Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.
 3. Забезпечення на маршруті достатню кількість резервних транспортних засобів  але не менше одного.

 

ПРИМІТКИ:

1. Регулярність руху автобусів на об’єктах конкурсу: щоденно.

2. Інтервал руху автобусів на об’єктах конкурсу:

 • у звичайному режимі руху – згідно з розкладом руху, затвердженим у паспорті маршруту.

4) порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу:

Довідки за телефоном 0665156643 або за письмовим звернення до виконавчого комітету Жовтоводської міської ради, м. Жовті Води, Бульвар Свободи, 33, каб. 230.

5) кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі:

До 10.08.2018 року, до 12.00 год.

6) найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі:

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, м.Жовті Води, вул.Бульвар Свободи, каб. № 230, з 9.00 до 12.00 год.

7) місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі:

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради,  каб № 230, до 10.08.2018 року до 12.00 год.

8) місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, 27.08.2018 року об 13.00 год., мала зала виконкому.

9) розмір плати за участь у конкурсі:

Безкоштовно за умови оформлення паспортів міських автобусних маршрутів загального користування м.Жовті Води - за кошти переможців конкурсу.

10) телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу: телефон: 0665156643, vika.vika.20@i.ua


« Повернутись