Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Оголошення про легальне працевлаштування в Ізраїлі.

11.04.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Вільногірська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує мешканців міста про легальне працевлаштування в Ізраїлі.

 Для кваліфікованих українських працівників, хто хоче працевлаштуватись у будівельній галузі в Державі Ізраїль, відповідно до угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці держави Ізраїль 15.05.2017 року Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль діє Імплементаційний протокол А (будівельна галузь).

 Цим документом визначено, за якими професійними навичками будівельної галузі проходить відбір на тимчасове працевлаштування, а саме: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник, штукатур.

 З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі зацікавлені особи можуть ознайомитись  на сайті некомерційної організації ГО «Велика ідея» - www.israeljobofficial.org.ua

 Також, за додатковою інформацією можете звернутись до фахівців за адресою:  м.Вільногірськ, вулиця ім. Ю.М. Устенка,19-б.


« Повернутись