Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня»

23.02.2021

Вільногірська міська рада Дніпропетровської області оголошує про початок формування конкурсної  комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора  комунального підприємства «Вільногірська центральна міська лікарня»  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Відповідно до рішення  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 18.02.2021р. №140-07/VIII   до складу конкурсної комісії  входять 9 осіб:

• представники Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області  - три особи.
  • представники трудового колективу  комунального підприємства «Вільногірська центральна міська лікарня»  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, обрані на загальних зборах трудового колективу – три особи.
  • Представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань  у сфері  охорони здоров’я  відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення  про проведення конкурсу) та/або  незалежні експерти у сфері охорони здоров’я – три особи.

Пропозиції щодо кандидатур до складу  конкурсної  комісії  подаються  до Вільногірської міської ради  Дніпропетровської області через виконавчий комітет Вільногірської міської ради Дніпропетровської області (вул. ім.В.В.Варена, 15, м.Вільногірськ, каб. № 7, з понеділка по четвер з 08:00год. до 17:00год., п’ятниця з 08:00год до 15:45год) протягом 15 днів з моменту оприлюднення  даного оголошення.

Вимоги до членів конкурсної комісії визначені  постановою КМУ «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017р. №1049.