Оголошення про початок голосування.

07.11.2019

Увага! Розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету у м.Вільногірськ!
  Голосування за проекти здійснюється з 08 по 23 листопада 2018 року.
Голосувати мають право громадяни України віком від 14 років,  які зареєстровані або проживають на території м. Вільногірськ, що підтверджується офіційними документами:

- місце проживання особи зареєстроване у м. Вільногірськ, що підтверджується паспортом або довідкою про взяття на облік особи переміщеної з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції;

- підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Вільногірськ, що підтверджується перепусткою;

- особа, яка навчається у м. Вільногірськ, підтверджується студентським або учнівським квитком, або довідкою з навчального закладу з ПІБ та фото.

Кожен житель міста має п’ять голосів та може особисто проголосувати за різні п’ять проектів.

Голосування здійснюється шляхом заповненням електронної версії бланку для голосування за посиланням https://vilnogirsk-budget.e-dem.in.ua. Для цього необхідно зареєструватися через BankID, ЕЦП або через модератора в пунктах для голосування.

Пункти для голосування, визначені Координаційним комітетом:

1. Центр надання адміністративних послуг, м.Вільногірськ, вул. Центральна, 18.
  2. КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, м.Вільногірськ, вул. Садова, 34 (ЗОШ I-III ступенів №2, третій поверх).