Оголошення про технічні проблеми з пунктом для голосування.

08.11.2019

Увага! 8 листопада 2019 року з технічних причин пункт для голосування за проекти громадського бюджету КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Садова, 34 (ЗОШ I-III ступенів №2, третій поверх) працювати не буде.

Приносимо свої вибачення та повідомляємо, що цього дня для Вас буде працювати пункт прийому голосів у Центрі надання адміністративних послуг(ЦНАП) за адресою:  вул. Центральна, 18.

Вже з понеділка, 11 листопада 2019 року, пункт для голосування за проекти громадського бюджету КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Садова, 34 (ЗОШ I-III ступенів №2, другий поверх) буде з радістю чекати на Вас!