ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ у СІЧНІ 2021р.

06.01.2021
Шановні мешканці Дмитрівського старостинського округу та вулиць Південна, Привокзальна,Вишнева, Смерекова, Святкова, Конвалій, Барвінкова, Нова, Олега Кошового, Олійника, Славянська, Калинова, Каштанова, Дніпровська, Лесі Українки, Чарівна, Квіткова, Сонячна, Романтиків міста Вільногірськ.
Звертаємо Вашу увагу що обслуговування електричних мереж житлових будинків здійснює «ДТЕК Дніпровські електромережі».
У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт у січні 2021р. на електричних мережах вищевказаних адрес планується відключення:
12.01.2021р з 8.00 год до 17.00 год с. Посуньки, с. Кринички: вул. Кобзаря, Криничанська, Усенка, Суворова, Бригадна, Весела, Гагаріна, Зелена, Степова, Театральна, Шевченка, Шкільна пров. 1-3, Шкільний, Бригадний, вул.Гагаріна, Дніпровська, Зелена, Театральна.
Перевірити свою адресу в списках відключень можна переглянувши планові і аварійні відключення на сайті:
«ДТЕК Дніпровські електромережі» - Клієнтам – Планові і аварійні відключення – Графік планових відключень на місяць - Районний підрозділ (Верхньодніпровський), Диспетчерський номер електроустановки ПЛ10-31.
Відповідну інформацію також можна отримати передзвонивши до багато- канального цілодобового кол-центру:
+38 (066) 790 99 00, +38 (067) 790 99 00
Дзвінки згідно з тарифами мобільних операторів