Оголошення про зміну тарифа. 24.11.2021

24.11.2021

Оголошення про зміну тарифа. 24.11.2021

КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської  області інформує, що у зв’язку  зі зміною ціни на природний газ та електричну енергію, було прийнято рішення щодо перегляд тарифу на теплову енергію. В результаті проведених розрахунків планується встановити наступний тариф на теплову енергію:

- тариф на теплову енергію для бюджетних  установ – 3540,66 грн/Гкал з ПДВ.

- тариф на теплову енергію для  інших споживачів – 5275,64 грн/Гкал з ПДВ.

- норма витрат теплової енергії на підігрів 1 кубічного метра води

в опалювальний період – 0,05 Гкал.

Всі зауваження та пропозиції стосовно проекту тарифу на теплову енергію просимо надавати за адресою: м.Вільногірськ, вул. Центральна, буд. 8, КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, тел. 3-58-99, ел. адреса: teplovgs@ukr.net.

Пояснювальна записка щодо потреби встановлення одноставкового тарифу на теплову енергію

Структура одноставкового тарифу на теплову енергію  на жовтень 2021 - вересень 2022 роки​

Директор  КП «Теплосервіс»                                               І.В. Сміяненко