Оголошення про зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Оголошення

Відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської  області інформує: в зв’язку зі змінами в законодавстві  формування тарифів на житлово-комунальні послуги виникла необхідність для розрахунку нових тарифів  на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій для споживачів м.Вільногірська. Діючи тарифи на  послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій встановлені у вересні 2016 року. Розрахунок тарифів на послуги проводили відповідно чинної  постанови КМУ №869 від 01.06.2011р.«Про забезпечення єдиного підходу до формування   тарифів на житлово-комунальні послуги» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Украіни від 25.12.2013 року №603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій. За період дії затвердженого тарифу відбулися значні зміни в законодавчій базі, в зв’язку з цим виникла необхідність у приведенні тарифів на послуги до вимог чинної законодавчої бази.

Також за період дії затвердженого тарифу відбулися зміни у вартості складових тарифів:

-     зросла вартість електроенергії на 70%;

• паливо-мастильних матеріалів -34%;
  •  матеріали для ремонтних робіт -11%;
  •  зросла  заробітна плата на 27 %;
  • зросла вартість послуг підрядної організації  з дератизації підвальних приміщень на 300%.,
  • зросла вартість послуг підрядної організації з дезінсекції  підвальних приміщень на 267 %.

Порівняльна таблиця тарифів по утриманню будинків і споруд  та прибудинкових територій:

Середньозважений затверджений  тариф, з ПДВ згідно рішення № 207/0/7-16 від 17.06.2016р. грн..

Розрахований  середньозважений  тариф, з ПДВ, грн..

Зростання

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, грн./м2 у.т.ч.

- дома без ліфтів

-дома з ліфтами

4,1916

59,8