Оголошення про зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, норм витрат теплової енергії на підігрів 1 м.куб. води

Оголошення

КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської  області інформує, що у зв’язку зі змінами, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зміною цін і тарифів на енергетичні,  паливні  ресурси та інші матеріали  виникла необхідність в перерахунку  тарифів на теплову енергію для споживачів м. Вільногірська. В результаті проведених розрахунків планується встановити наступний тариф на теплову енергію:

- тариф на теплову енергію для бюджетних  установ та інших споживачів – 1923,91 грн/Гкал з ПДВ.

- норма витрат теплової енергії на підігрів 1 кубічного метра води в опалювальний період – 0,05 Гкал.

Всі зауваження та пропозиції стосовно проекту тарифу на теплову енергію просимо надавати за адресою: м.Вільногірськ, вул. Центральна, буд. 8, КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області,                   тел. 3-58-99.

Директор  КП «Теплосервіс»                                               І.В. Сміяненко