Оголошення про зміну тарифу на теплову енергію.

19.09.2018

Оголошення про зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування  та постачання, послуги з централізованого опалення, норм витрат теплової енергії на підігрів 1 м.куб. води та вартості гарячої води для бюджетних установ.

Відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської  області інформує, що в зв’язку  з отриманням КП «Теплосервіс» ліцензії на транспортування теплової енергії, зміни обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб, підвищення цін і тарифів на енергетичні та інші матеріальні ресурси та в зв’язку зі зміною на державному рівні прожиткового мінімуму виникла необхідність в коригуванні  тарифів на теплову енергію та тарифи на послуги з централізованого опалення для споживачів м.Вільногірська. В результаті проведених розрахунків планується встановити наступні тарифи на теплову енергію та тарифи на послуги з централізованого опалення:

• тариф на теплову енергію для бюджетних  установ  – 2292,49 грн./Гкал з ПДВ;
  • тариф на теплову енергію для  інших споживачів  – 2292,49 грн./Гкал з ПДВ;
  • тариф на теплову енергію для населення – 1681,13 грн./Гкал з ПДВ;
  • тариф на послуги з централізованого опалення для населення – 1695,71 грн./Гкал з ПДВ; у разі відсутності приладів обліку – 33,18 грн. за м2 з ПДВ.

Всі зауваження та пропозиції стосовно проекту тарифів на теплову енергію просимо надавати за адресою : м.Вільногірськ вул.Центральна,8, КП «Теплосервіс»

тел. 4-28-99.

Директор  КП «Теплосервіс»                                                          І.В. Сміяненко

Завантажити калькуляцію