ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту)

12.01.2022

про публічну пропозицію (оферту)

КП «Жилсервіс»

повідомляє про укладення

ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ

(без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

ТА

з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 № 1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Жилсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області (код ЄДРПОУ: 36489096) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) ТА з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договори) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Вільногірської міської ради Дніпропетровської області http://vilnogirsk-rada.gov.ua/ співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувач) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Жилсервіс» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Вільногірської міської ради Дніпропетровської області у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Публічний індивідуальний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

Публічний індивідуальний договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Перелік адрес багатоквартирних будинків та індивідуальних (садибних) житлових будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.