Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Про проведення 07.09.2021 року о 18.30 безкоштовного семінару «Як перетворити улюблену справу в бізнес і стати підприємцем»

31.08.2021

Про проведення 07.09.2021 року о 18.30  безкоштовного семінару «Як перетворити улюблену справу в бізнес і стати підприємцем»

 

7 вересня 2021 року о 18.30 на платформі ZOOM відбудеться безкоштовний вебінар «ЯК ПЕРЕТВОРИТИ УЛЮБЛЕНУ СПРАВУ В БІЗНЕС І СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ». На вебінар можуть зареєструватися всі бажаючи за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTWGEx0dK9OV9sN1epCsBYyHDMz0jRakkUU6dfvAk0ztTrlQ/viewform  

***УВАГА!!! ОЗНАЙОМТЕСЬ САМІ ТА ПОВІДОМТЕ ЗНАЙОМИХ -ЯК можна свої мрії перетворити в реальність! Кожна людина мріє займатися улюбленою справою і при цьому мати гідний прибуток. А що насправді?
Багато хто з нас вибирав собі роботу за критеріями:  вона поруч з домівкою або інших варіантів не було, чи запропонували непогану зарплатню та колектив сподобався. І коли ти вже роботу маєш, то страшно все відразу змінити, тому що, як стверджує прислів’я: «Краще синиця в руках, ніж журавель в небі».
А що ви відчуваєте, коли ходите на свою теперішню роботу, займаєтесь справою що не тішить душу і якій віддаєте дні та роки свого  життя тільки заради заробітку грошей?
Зазвичай люди відповідають - тяжкість, розчарування, відразу, злість на себе і оточуючих, втому та втрату сенсу життя, тощо. І це триває роками, десятиліттями!!!
Особливо це стосується людей, що живуть в маленьких містах і селах, де вибір робочих місць доволі обмежений. Але ж існують серед нас люди, які самотужки створили, спочатку, невеличку справу, яка згодом  переросла в успішний бізнес. Підприємництво надало їм можливість стати самодостатніми, заможними, щасливими та радувати своєю діяльністю оточуючих. Це можуть бути: творчі майстерні, гостинні садиби, кафе, ресторанчики, готельні комплекси, музеї - виставки, фольклорні ансамблі, квітучі сади і дендропарки, крафтове виробництво, надання туристичних та розважальних послуг, тощо.
Існує багато успішних прикладів людей, які це вже зробили, то і ви теж зможете!
Завжди є вихід з існуючої ситуації! Для цього лише потрібно розібратися для себе з такими питаннями:
1. Хто я насправді? В чому мої самі великі таланти і як я можу себе реалізувати з більшою користю для інших та радістю і задоволенням для себе? Це називається - зрозуміти своє призначення. Питання дуже важливе, але навряд чи на нього хтось намагався всерйоз знайти відповідь. Але ж великі гроші можна заробити тільки займаючись тим, що до душі.
2. Як, розуміючи своє призначення, перетворити його в Справу своєї мрії, щоб задоволення і гроші зійшлися в одній точці?
3. Які дієві кроки важливо зробити для перетворення своєї ідеї в реальний проект, що дасть прибуток?
4. Як подолати свої страхи та невпевненість, де знайти однодумців та партнерів?
5. Як продати свою послугу або продукт та зробити її популярною?
Якщо ви хочете дізнатися як стати підприємцем і навчитися заробляти на улюбленій справі – реєструйтеся  за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTWGEx0dK9OV9sN1epCsBYyHDMz0jRakkUU6dfvAk0ztTrlQ/viewform  на безкоштовний вебінар «ЯК ПЕРЕТВОРИТИ УЛЮБЛЕНУ СПРАВУ В БІЗНЕС І СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ»
Вебінар відбудеться у вівторок, 7 вересня 2021 року о 18.30 на платформі ZOOM. Посилання на підключення до вебінару буде надіслано на електронну пошту всім зареєстрованим.
Ведучі вебінару: Ольга Філь – начальник відділу розвитку підприємництва КП «ЦПМСБ»ДОР, засновниця громадської організації та клубу «Дивна Україна», Наталія Бобуненко - трансформаційний тренер, організатор та розробник програм школи усвідомленого розвитку людини «РА-СВЕТ»
Ми розповімо вам, ЯК можна свої мрії перетворити в реальність.


« Повернутись