Про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт з оцінки земель

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу з відбору  виконавців робіт з оцінки земель

Земельна ділянка               -  площа 0,0400 га

Місце розташування         - м.Вільногірськ, вул.Молодіжна

Кадастровий номер           - 1210200000:01:033:0056

Цільове використання   - 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов»язаної з отриманням прибутку)

Мета проведення оцінки: отримання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого ії продажу на земельних торгах.

Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії   заяву про участь у конкурсі на виготовлення звіту про експертну грошову   оцінку   за встановленою формою та документацію, яка подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів (завірених належним чином), що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи-підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи-підприємця) ;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента (сертифікатів), яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

- інформація про претендента (рік заснування, перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів, інформація щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні);

- конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, розрахунок вартості одного метру квадратного земельної ділянки (для претендента на виконання послуг та робті з оцінки земель), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і повинна   містити  пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Документи до комісії приймаються до 17.00 год. 30.11.2018 року включно.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

51700, м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15, Вільногірська міська рада

Інформація про проведення конкурсуконкурс відбудеться    за адресою: вул.ім.В.В.Варена, 15, (ІІ поверх, зал засідань).

Телефон для довідок    (097-2126510)

Заступник начальника  УАКБ та ЖКГ

Вільногірської міської ради

Дніпропетровської області                                                                      Р.Ю.Варницький