Про розміщення транспорту у місцях, де стоянка забороняється.

02.01.2020

Шановні мешканці м.Вільногірська, в нашому місті дуже частими стали випадки, коли  власники транспортних засобів здійснюють заїзд на території зелених насаджень, щоб скоротити шлях або ближче під’їхати до потрібного об’єкту, багато хто залишає транспорт на таких територіях або на газонах. Це псує естетичний вигляд наших дворів, призводить до знищення трав’яної рослинності та спричиняє захворювання дерев на внутрішньо квартальних територіях м.Вільногірська. Шум двигунів, вихлопи газів та сигналізація вночі заважають спати. Також  любителі паркування на газонах в дощову погоду розвозять бруд по всій окрузі, від чого страждають всі мешканці: і пішоходи, і власники транспортних засобів.

В зв’язку з зазначеним нагадуємо, що проїзд або стоянка транспорту на територіях зелених насаджень та прибудинкових територіях є порушенням Правил благоустрою території м.Вільногірська. До того ж парковка автомобілів на газонах є порушенням Правил дорожнього руху. За такі порушення передбачено адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу у грошовому еквіваленті або штрафних балів.

Всіх небайдужих при виявленні фактів руху або розміщення транспорту у місцях, де стоянка забороняється, просимо звертатися до відділу Національної поліції України, посадові особи якого мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області