Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Про субсидію: чому важливо своєчасно сплачувати за електроенергію

13.05.2019

Про субсидію: чому важливо своєчасно сплачувати за електроенергію

Дніпро, 10травня 2019 року

«Дніпровські енергетичні послуги» нагадують: наявність заборгованості за електроенергію понад місяць у сумі більш ніж 340 грн може стати підставою для відмови у призначенні субсидії на наступний період

«Дніпровські енергетичні послуги» надають органам соціального захисту населення інформацію щодо оплат клієнтів. Якщо у споживача вчасно сплачені рахунки за електроенергію, він має право на збереження субсидії на наступний період.

«Сплачувати рахунки за електроенергію необхідно до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим. Чітко дотримуватися платіжної дисципліни особливо мають клієнти, які отримують виплати від держави для відшкодування витрат на комунальних послуг», - сказав директор постачальної компанії «Дніпровські енергетичні послуги» Юрій Федько. 

Наразі щоб розрахуватися за спожиту електроенергію, можна навіть не чекати коли надійде платіжка у поштову скриньку. Усі нарахування відображаються в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua, де можна швидко сплатити рахунок без комісії. При цьому кошти будуть зараховані миттєво на відміну від переказу суми через відділення банку чи Укрпошти. 

 


« Повернутись