Про відміну довідок про склад сім'ї.

26.07.2019

З грудня 2016 року довідка за Формою №3 (про склад сім’ї) втратила чинність (постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесено зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів).

Витребування подання довідки за формою №3 чи надання послуг з видачі довідки за формою №3 не передбачено законодавством.

Для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи громадянам необхідно звертатись до відділу реєстрації фізичних осіб виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою:

м. Вільногірськ вул. ім.В.В.Варена буд.15 кабінет № 13

Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» передбачено, що довідки про реєстрацію місця проживання видаються виключно відділом реєстрації фізичних осіб виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 затверджено форму видачі довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи.