10.04.2020

Шановні мешканці міста Вільногірськ!

Управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області у зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID 19)» від 30.03.2020 року № 540-ІХ (надалі Закон) повідомляє.

Даним Законом внесені зміни до Законів України:

«Про державну допомогу сім’ям з дітьми»;

«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

«Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю»;

«Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», стосовно строку виплати державної соціальної допомоги, яка була призначена раніше, та продовження її без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, передбачених карантином, з подальшим проведенням перерахунку розміру державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів.

Відповідно до вищенаведеного строк виплати продовжено до 01.06.2020 року по таких видах державної соціальної допомоги:

- малозабезпеченим сім’ям;

- на дітей одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

- особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи, внаслідок психічного розладу;

- дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- внутрішньо переміщеним особам на проживання;

- особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.

У зв’язку з введенням карантину в Україні з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадженням надзвичайної ситуації у Дніпропетровській області спеціалістами «Єдиної  приймальні» УСЗН ДСГП  надається вся необхідна інформація стосовно умов призначення  та виплат всіх видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії та компенсаційних виплат за тел. 066 116 34 76, 063 768 61 95.

Відділ грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області