Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Проект “Дельта Милосердя”

11.10.2019

Запрошуємо благодійні фонди та громадські організації  Вільногірська взяти участь в проекті “Дельта Милосердя” та виграти грант у 30 000 грн.
 

Повідомляємо, що благодійні фонди та громадські організації Вільногірська мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів України.


В межах цього проекту фонд або організація має змогу виграти грант в таких номінаціях

- в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн. на його реалізацію або співфінансування;
- в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн. на адміністративні потреби.

Участь безкоштовна!

5 вересня у Всесвітній День Благодійності відбулась прес-конференція з приводу старту цього соціального проекту. Ознайомитися можна за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk .

Для участі необхідно:

1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково). 

2. Розмістити на сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/.(обов`язково)
3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях).

Взяти аплікаційні форми для проекту або “візитки”  та ознайомитися детальніше з умовами проекту можна на сторінці проекту https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/


« Повернутись