Проведення національного конкурсу «Благодійна Україна - 2019»

13.12.2019

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони роблять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую». Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»!

Конкурс засновано в 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» він проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

• популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їх організацій та ефективних практик;

• відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

• інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

• популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Форми конкурсних заявок є у вільному доступі на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua, офіційному сайті Конкурсу www.blagoukraine.org або їх можна отримати за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com. Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн з офіційного сайту конкурсу www.blagoukraine.org .Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com у встановлений період. До неї також доцільно додати фотографії (не більше 10 шт.), лінки (посилання) на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в Інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу. Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 1 березня 2020 року.

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області