Резолюції громадських слухань.

Резолюція

громадських     слухань

м.Вільногірськ                                                                                                       12.10.2018р.

1. Рекомендувати  Вільногірській  міській  раді розглянути та затвердити рішенням    «Положення про оренду майна, що   належить до   комунальної   власності територіальної громади  м.Вільногірська».

2. Дану резолюцію оприлюднити у засобах масової інформації (офіційний сайт Вільногірської міської ради в мережі Інтернет, газета «Вільногірськ»).

Голова громадських слухань                                            С.Ф.Ткачук

Секретар громадських слухань                                        Т.Г.Католик

Резолюція

громадських     слухань

м.Вільногірськ                                                                                                12 жовтня 2018 р.

1. Рекомендувати  Вільногірській  міській  раді розглянути та затвердити     рішенням Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м.Вільногірськ з урахуванням внесених поправок.

Секретар громадських слухань                                        Т.Г.Католик