Робоча зустріч з представником центру зайнятості

16.07.2021

14 липня у приміщенні Верхньодніпровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області відбулася робоча зустріч між провідним фахівцем з професійної орієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірської міської філії центру зайнятості Наталією Бондаренко та заступником працівниками Верхньодніпровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Фахівець центру зайнятості проінформував про послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, що надаються із застосуванням сучасних електронних сервісів, зокрема дистанційно. Також на інформаційному стенді органу пробації було розміщено

буклети з QR-кодом для швидкого переходу на сторінку Дніпропетровської обласної служби зайнятості у мережі Facebook, та QR-код з посиланням на головний  веб-сайт Державної служби зайнятості  https://www.dcz.gov.ua де його відвідувачі можуть :

- переглядати корисну інформацію щодо повного спектру послуг служби зайнятості;

- пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності;

- використовувати «Електронний кабінет безробітного», який надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість,дізнатись про можливість професійного навчання,отримати інформацію щодо нарахування та виплат допомоги по безробіттю та інше.

За результатами зустрічі були визначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час, які потребують особливої уваги та поглибленого вивчення.

Наталя  ЛУЦЕНКО

заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу