Розробка Стратегії розвитку Вільногірської міської територіальної громади

02.04.2021

Розробка Стратегії розвитку Вільногірської міської територіальної громади

Виконавчий комітет Вільногірської  міської ради Дніпропетровської області  розробляє проєкт Стратегії розвитку Вільногірської міської територіальної громади на період до 2025 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки є збір ідей проєктів з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб), які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з формування Стратегії. За результатами відбору кращі проєктні ідеї ляжуть в основу технічних завдань до Плану заходів реалізації Стратегії в 2021-2025 роках.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку  громади, громадські організації, заклади, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше 5 років (2021-2025 роки).

4. Проєктна ідея стосується одного або кількох завдань Стратегії розвитку Вільногірської міської територіальної громади на період до 2025 року (я).

5. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.

6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів).

7. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8. Проєктну ідею надіслати не пізніше 15 години 09 квітня 2021 року.

9. Заповнені форми надсилайте на e-mail: vgekonom@ukr.net з приміткою «До плану заходів з реалізації Стратегії ».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до контактної особи від відділу соціально-економічного розвитку Солохи Ольги Євгеніївни  0960498209

Переглянути план стратегії