Шановні РОБОТОДАВЦІ!

10.01.2019

Доводимо до Вашого відома, що з 08 січня 2019 року набрали чинності зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. (Згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 23.11.2018 року № 1763 “Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню”.)

Зауважуємо, що прийняття звітів “Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік ” здійснюватиметься  за новою формою.

Строк подання звіту не пізніше 01 лютого 2019 року.

Адміністрація Вільногірської міської філії ДОЦЗ