У Вільногірську виступить легендарна Ада Роговцева.

28.05.2019

У Вільногірську виступить легендарна Ада Роговцева.

В червні в палаці культури «Металург» відбудеться показ вистави «Схоже на щастя», головні ролі в якій виконують відомі українські акторки - народна артистка України Ада Роговцева та заслужена артистка України Світлана Орліченко.

Вистава «Схоже на щастя» створена за п’єсою П.Пальмада та К.Дютюрона «Втікачки». Ця іронічна та трохи сумна комедія розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок. Обидві втекли від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод - абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, проте стають необхідні одна одній. Доля зводить героїнь в одному місці, звідки починається їх спільний шлях. Куди вони прийдуть? Чи розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковою і чи можуть бути випадковими довіра і ніжність?

«Вистава про жінок і для жінок» - так висловлюються про виставу глядачі. Легка комедія з тонкою іронією, яка порушує головні питання людськи відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом.

Цю виставу називають однією з найкращих вистав Ади Роговцевої. Вистава була удостоєна головної театральної премії країни «Київська пектораль», а Ада Роговцева за образ Клод визнана кращою акторкою року.

Цікаво і те, що режисером вистави є донька Ади Роговцевої – заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова. «Схоже на щастя» - вже третя вистава Катерини, роль в якій виконує легендарна Ада Роговцева.

Виставу, яку грають на київських сценах, вперше покажуть у Вільногірську і для мешканців міста це гарна можливість долучитись до театрального мистецтва та насолодитись чудовою грою улюблених акторок.