13.01.2020

Управління Державної казначейської служби України у м.Вільногірську Дніпропетровської області повідомляє наступне:

З 1 січня 2020 року змінено ведення бухгалтерського обліку за новим Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого  наказом Міністерства Фінансів від  31.12.2013р. №1203.

Відповідно з 01.01.2020 р. введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови НБУ від 28.12.2018  №162.

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000р. №119  з 01.01.2020р. закриті,  відповідно кошти, які сплачуються платниками на такі рахунки, Казначейством не зараховуються, а повертаються платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщенні на веб-порталі Державної казначейської служби України: www.treasury.gov.ua.  Крім цього, реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.