УВАГА ВИБОРЦЯМ! ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ!

УВАГА ВИБОРЦЯМ!  ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ!

Розпочато зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси! Строки обмежені — до 15 квітня 2019 року включно!

Виборці міста, які заздалегідь знають, що в день повторного голосування з виборів Президента України 21 квітня 2019 року по тим чи іншим причинам перебуватимуть в іншому регіоні країни або за її межами, можуть скористатись правом тимчасової зміни місця голосування відповідно до чинного законодавства.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцю необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування (до 15.04.2019 року включно):

• за виборчою адресою заявника (зареєстрованим місцем проживання);
  • за місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування.

При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

А також додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Це можуть бути: довідка з навчального закладу, договір оренди житла, довідка з місця роботи та ін. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки вірності цих копій.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл у Донецькій та Луганській областях можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Консультацію з даного питання Ви можете отримати у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.ім.В.В.Варена, 15, перший поверх, кімн.3.

Ми працюємо у вихідні дні: 13 та 14 квітня  з 8:00 до 16:00 години.

Телефон для довідок: (068) 211-05-48