Вільногірськ «60+2»: і це тільки початок

08.08.2018

У серпні 2018 року виповнюється 62 роки нашому рідному Вільногірську! День створення Вільногірська це особливе свято для справжнього патріота міста, для людини яка вміє цінувати життя, зберігати його найкращі моменти. 10 серпня 2018 року запрошуємо всіх відчути себе часткою єдиного цілого, великої дружної вільногірської родини та відсвяткувати День народження міста разом!

Офіційна церемонія святкування розпочнеться урочистими зборами «Вільногірський рідний край – життя нашого перлина!», що відбудуться у культурно-діловому центрі о 14:00 год. Традиційно на зборах вільногірців нагородять Грамотами народного депутата України Олега Кришина та Грамотами міського голови Володимира Василенка. Також буде вручено відзнаку «Людина року» у різних номінаціях.

У форматі «без офіціозу» буде проходити вечірня розважальна програма на базі спортивного комплексу «Авангард». У ході програми усі бажаючі зможуть відпочити, повболівати, розважитися з друзями, потанцювати, дізнатися багато нового та навіть … «укласти шлюб» на один день.

Прихильників спорту очікує справжнє свято футболу. Тож вболівальники, готуйтеся до свята, приходьте о 17.30 годині на стадіон та не жалкуйте оплесків для футболістів!

О 19:00 естафету позитиву прийме розважальна програма «Моє місто – моє свято!». Море музики на любий смак чекатиме на усіх учасників та гостей свята, а ще - конкурс «Зважені та щасливі». Призи гарантовані сміливцям, які не звертають уваги на ідеальні стандарти фігури і отримують від життя усе!

Яке свято без романтики та веселого настрою. Саме 10 серпня у ході святкування вперше у м.Вільногірськ відчайдушні молоді пари зможуть взяти участь у шоу-конкурсі та укласти «Шлюб на один день!». На сміливців чекають подарунки і жодних зобов’язань… Для бажаючих зареєструватися у акції «Шлюб на один день!» довідки за телефоном: 0686309006.

Побігати, пострибати, розважитися з друзями, проявити свою фантазію та інші здібності у цей день зможуть і діти. Для них підготовлена квест-програма із захоплюваних та пізнавальних ігор.

Фінальним, танцювальним акордом Дня міста стане музичний марафон та відео-дискотека.

Схвалюється гарний настрій та активна позиція святкування.

Ми чекаємо на вас!!!