ВИБОРИ! ПЕРЕВІР СЕБЕ!

28.05.2019

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

У першу чергу це стосується виборців:

• яким нещодавно виповнилось 18 років;
  • які виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на виборах Президента України;
  • які змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
  • які мають інформацію про помилкове включення до списків  інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли тощо).

Зробити це можливо:

особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15, кімн.3. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства);

скориставшись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця” на офіційному веб-сайті Служби розпорядника Реєстру Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua). Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану Вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього ресурсу є те, що в разі відсутності в Реєстрі запису про Вас або наявності помилок у Ваших ідентифікаційних даних, система автоматично сформує доручення до відділу ведення Реєстру, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні зміни до Державного реєстру виборців.

Телефон для довідок: (068) 211-05-48

Відділ ведення Державного реєстру виборців