Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акту.

13.07.2018

ЗВІТ

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

 

 

1. Вид та назва регуляторного акту:

Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання та прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів,  та додержання тиші в громадських місцях, які затверджено рішенням Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 21.10.2007 р. № 319-27/V.

 

2. Виконавець заходів із відстеження:

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

 

3. Цілі прийняття акта:

Затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання та прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів,  та додержання тиші в громадських місцях необхідне для поліпшення благоустрою, санітарного стану та забезпечення порядку в місті.

 

4. Строк виконання заходів: з 15.06 2018 року по 03.07.2018 року.

 

5. Тип відстеження: Періодичне.

 

6. Методи одержання результатів відстеження:

Під час проведення заходів з відстеження результативності цього акта використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних:

відстеження результативності цього акта здійснювалось шляхом аналізу даних органів місцевого самоврядування,  аналізу інформації,  отриманої від комунального підприємства «УК «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

за період відстеження з 15.06. 2015 року по 15.06.2018 року кількість зафіксованих порушень правил благоустрою складає 8 од., що в порівнянні з попереднім періодом відстеження більше на 8 од., а кількість несанкціонованих сміттєзвалищ зменшилась (з 7 до 6).

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт потрібен для вирішення питань щодо захисту довкілля, покращення санітарного стану, належного утримання та раціонального використання території міста, але, в зв’язку з внесенням змін до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та затвердженням Мінрегіоном «Типових правил благоустрою території населеного пункту» виникла необхідність в його скасуванні та прийнятті нового.

 

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

 

 

                                           

                                                                   

                                                          

                                       С.Ф.Ткачук

 

 

 

 

 


« Повернутись