Звіт про базове відстеження результативності дії регуляторного акта –проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про ритуальну службу на території Вільногірської міської ради»

19.04.2019

Звіт про базове відстеження результативності дії  регуляторного акта –проекту  рішення міської ради «Про затвердження Положення про ритуальну службу на території Вільногірської міської ради»

1. Вид регуляторного акта
 Проект рішення Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

2Назва регуляторного акта

3. Прийняття та номер

проект

4. Назва виконавця заходів з відстеження

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради.

5.Цілі прийняття акта

Цілями державного регулювання є: вдосконалення врегулювання правових відносин, між органами місцевої влади та ритуальною службою, суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг.

6. Строк виконання заходів з відстеження
       грудень 2019р- січень 2019 року

7.  Тип відстеження
       Базове

8.  Методи одержання результативності  відстеження

Зібрання та систематизація даних.

9.  Дані та припущення, на основі яких відстежувалась  результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу інформацій та даних Комунального підприємства УК  «Жилкомсервіс».

10. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

з/ч

Показники

Одиниця виміру

Всього

Базовий період

з 01.01.2018

по 01.12.20118

з 01.01.2019

по 01.03.2019

1

3

4

5

6

7

Кількісні показники

1

Укладено договорів між ритуальною службою та суб’єктами господарювання про надання ритуальних послуг

шт.

4

2

Враховуючи норми діючого законодавства України, надання ритуальних послуг, окрім тих, які визначені необхідним мінімальним переліком ритуальних послуг, не потребує укладання відповідних договорів з ритуальною службою

2

Звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо порушення їх прав, які передбачені чинним законодавством

од.

0*

0

* Кількість звернень громадян та суб’єктів господарювання доводить, що в місті належний рівень інформаційної відкритості органів місцевого самоврядування та дієвий механізм вільного отримання інформації.

Як свідчить аналіз показників, дія зазначеного проекту має прогнозований клімат при наданні ритуальних послуг; узгодженості ритуальної служби, суб’єктів господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг та населення.

Повторне відстеження буде здійснене через рік та один раз на кожні наступні три роки.

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області