ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акту

1. Вид та назва регуляторного акту:

Правила благоустрою території м.Вільногірська.

2. Виконавець заходів із відстеження:

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

3. Цілі прийняття акта:

Затвердження Правил благоустрою території м.Вільногірська необхідне для поліпшення благоустрою, санітарного стану та забезпечення порядку в місті.

4. Строк виконання заходів: з 01.11.2018 року по 15.11.2018 року.

5. Тип відстеження: Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Під час проведення заходів з відстеження результативності цього акта використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних:

відстеження результативності цього акта здійснювалось шляхом аналізу даних органів місцевого самоврядування,  аналізу інформації,  отриманої від комунального підприємства «УК «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

за період відстеження з 01.10.2017 року по 01.10.2018 року кількість протоколів про адміністративні правопорушення складає 2 од., а кількість укладених договорів про вивезення побутових відходів та сміття – 189 од.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт потрібний для вирішення питань щодо захисту довкілля, покращення санітарного стану, належного утримання та раціонального використання території міста.

Т.в.о. заступника начальника управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

О.С.Лащухіна

Велічук Н.О.