Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

20.06.2018

1. Вид та назва регуляторного акту:

Положення про порядок здійснення торговельної діяльності та надання послуг на території м.Вільногірськ, затверджене рішенням Вільногірської міської ради Дніпропетровської області 04.08.2011р   № 335-17/ VІ (далі Положення).

2. Виконавець заходів із відстеження:

Відділ економіки та соціального розвитку виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

            3. Цілі прийняття акта:

Впровадження Положення  дозволить створити умови щодо захисту і відновлення сприятливих умов надання послуг суб'єктами господарювання для населення міста, покращення ситуації щодо зменшення правопорушень громадянами в стані алкогольного сп'яніння.

            4. Строк виконання заходів:

З 01.06.2018 по 15.06.2018 року.

            5. Тип відстеження:

Періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження:

З метою відстеження результативності регуляторного акта визначено наступні показники результативності: зменшення скарг населення міста на провадження торговельної діяльності у місті; кількість порушень правил провадження торговельної діяльності, відповідно до складених протоколів про адміністративні правопорушення згідно чинного законодавства.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних:

З метою одержання результатів з відстеження визначено наступні показники результативності: кількість скарг населення міста стосовно здійснення торговельної діяльності суб’єктами господарювання міста; кількість складених адміністративних протоколів та постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення у сфері торгівлі.

            8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

В порівнянні періодів з 01.01.2017 до 01.01.2018 та з 01.01.2018 року по 01.05.2018 року було зменшено кількість скарг населення міста стосовно здійснення торговельної діяльності суб’єктами господарювання  міста (з 2 до 0) та зменшення кількості складених адміністративних протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення у сфері торгівлі (з 2 до 1).

            9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Як свідчать наведені дані, кількість випадків адміністративних правопорушень за ст. 156 Кодексу України “Про адміністративні  правопорушення”, які надходять на розгляд адміністративної комісії від державних органів та кількість скарг населення, зменшились.

Але в зв’язку з введенням в дію Закону України № 2376-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових" та здійснення уточнення деяких розділів діючого Положення свідчить що даний регуляторний акт потребує внесення змін та перегляду.

 

Відділ економіки та соціального розвитку виконавчого комітету Вільногірської міської ради.


« Повернутись