ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акту..

13.07.2018

1. Вид та назва регуляторного акту:

Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання та прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів,  та додержання тиші в громадських місцях, які затверджено рішенням Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 23.09.2010р. № 1796-102/V.

2. Виконавець заходів із відстеження:

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

3. Цілі прийняття акта:

Затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання та прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів,  та додержання тиші в громадських місцях необхідне для поліпшення благоустрою, санітарного стану та забезпечення порядку в місті.

4. Строк виконання заходів: з 15.06 2018 року по 03.07.2018 року.

5. Тип відстеження: Періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Під час проведення заходів з відстеження результативності цього акта використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних:

відстеження результативності цього акта здійснювалось шляхом аналізу даних органів місцевого самоврядування,  аналізу інформації,  отриманої від комунального підприємства «УК «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

За період відстеження з 15.06. 2015 року по 15.06.2018 року кількість складених адміністративних протоколів та постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення у сфері благоустрою складає 8 од., що в порівнянні з періодом повторного відстеження більше на 7 од., кількість наданих до суду позовів  про стягнення коштів внаслідок порушення правил благоустрою та коштів, направлених на відновлення або інше утримання об’єктів благоустрою, не змінилась (було 0 і стало 0). Кількість укладених договорів про вивезення побутових відходів в середньому становить 190 од.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт потрібен для вирішення питань щодо захисту довкілля, покращення санітарного стану, належного утримання та раціонального використання території міста, але, в зв’язку з внесенням змін до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та затвердженням Мінрегіоном «Типових правил благоустрою території населеного пункту» виникла необхідність в його скасуванні та прийнятті нового.

Т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

С.Ф.Ткачук