Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 29-31.05.2020 року

01.06.2020
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 29 травня до сімейних лікарів звернулось 273 особи (173 – дорослі, 100 – діти).
30 травня було 12 звернень: 12 – дорослі, 0 – діти.
29-30 травня виїздів мобільної медичної бригади для проведення ПЛР-тестування не було.
На самоізоляції перебуває 5 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 31 травня у стаціонарі ЦМЛ перебував 1 госпіталізований: дорослі – 1, діти – 0.
В інфекційному боксованому відділенні 3 пацієнтів, 2 з них із пневмонією.
У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – 2 пацієнтів.
❗️Основні діагнози хворих не пов’язані з коронавірусною хворобою.
Інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 4 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 22 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР-тестів: 20 – негативні, 2 – позитивні.Захворівші на коронавірус особи зараз здорові.
З 01.04.2020 року проведено 20 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результати: 18 – негативні, 2 – в роботі.
Загальна статистика по тестуванню
Всього проведено експрес-тестів: 9
Всього проведено ПЛР-тестів: 42
Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!