Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 04.06.2020 року

05.06.2020
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 4 червня до сімейних лікарів звернулось 221 особа (114 – дорослі, 107 – діти).
Кількість осіб з симптомами ГРВІ, за станом яких здійснюється контроль сімейних лікарів: дорослі –2; діти - 2.
4 червня виїздів мобільної медичної бригади для проведення ПЛР-тестування не було.
❗️На самоізоляції перебуває 3 особи.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 4 червня у стаціонарі ЦМЛ перебуває 6 госпіталізованих: дорослі – 6, діти – 0.
В інфекційному боксованому відділенні 3 пацієнтів, 2 з них із пневмонією.
У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – 3 пацієнтів.
Основні діагнози хворих не пов’язані з коронавірусною хворобою.
Інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 4 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 22 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР-тестів: 20 – негативні, 2 – позитивні.Захворівші на коронавірус особи зараз здорові.
З 01.04.2020 року проведено 20 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результати: 20 – негативні.
Загальна статистика по тестуванню
Всього проведено експрес-тестів: 9
Всього проведено ПЛР-тестів: 42
ℹ️Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!