Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 05.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірсу

06.05.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 05.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірусу

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 4 травня до сімейних лікарів звернулось 195 осіб (129 – дорослі, 66 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 1 дорослий і 1 дитина.
На самоізоляції перебуває 1️⃣4️⃣ осіб, які повернулися з-за кордону.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 5️⃣ травня:
  • загальна кількість госпіталізованих громадян: 12 (дорослі – 11, діти – 1);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 5 осіб;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнтів.
❗️Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
5 травня здійснено 1 виїзд мобільної медичної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) від 8 осіб, які перебувають на самоізоляції.
Ще 3 ПЛР-теста було зроблено у стаціонарі ЦМЛ. Всі вони відправлені на дослідження.

У ЦМЛ зроблено за останню добу також 3 експрес-тести, результати негативні.

За повідомленням члена міського штабу протидії коронавірусу – керівника міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Едуарда Дона, 6 травня співробітники 52-ї державної пожежно-рятувальної частини за зверненням міського голови провели дезінфекцію ряду приміщень гуртожитку Вільногірського коледжу, один з мешканців якого за встановленою інформацією контактував з громадянином, проживаючим в П’ятихатському районі, в якого тест на зараження коронавірусом показав позитивний результат.
❗️На даний час мешканця гуртожитку ізольовано, а приміщення, в яких він проживав і якими користувався, оброблено дезінфікуючим розчином на основі гіпохлориду натрію.
Шановні жителі міста! Дотримуйтесь рекомендацій лікарів та всіх вимог карантину!