08.05.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 07.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірсу

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 7 травня до сімейних лікарів звернулось 189 осіб (117 – дорослі, 72 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 5 дорослих і 1 дитина.
❗️На самоізоляції перебуває 22 особи.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 7 травня:
  • загальна кількість госпіталізованих громадян: 7 (дорослі – 5, діти – 2);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 6 осіб, діагнози: 2 – пневмонія, 4 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнта. Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
Результати попередніх 8 ПЛР-тестів від 6️⃣ травня, відібраних на дослідження мобільною медичною бригадою від осіб, які контактували із захворівшим жителем П’ятихатського району:
❗️6️⃣- негативні, 2️⃣ – позитивні.
7 травня виїздів мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) не було.
7 травня зроблено 1 ПЛР-тест у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Зараз лікарня очікує на результати цього тесту та на ті 3 ПЛР-тести, що зроблені 6 травня.
Всі вони в роботі.