Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 07.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірсу

08.05.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 07.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірсу

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 7 травня до сімейних лікарів звернулось 189 осіб (117 – дорослі, 72 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 5 дорослих і 1 дитина.
❗️На самоізоляції перебуває 22 особи.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 7 травня:
  • загальна кількість госпіталізованих громадян: 7 (дорослі – 5, діти – 2);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 6 осіб, діагнози: 2 – пневмонія, 4 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнта. Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
Результати попередніх 8 ПЛР-тестів від 6️⃣ травня, відібраних на дослідження мобільною медичною бригадою від осіб, які контактували із захворівшим жителем П’ятихатського району:
❗️6️⃣- негативні, 2️⃣ – позитивні.
7 травня виїздів мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) не було.
7 травня зроблено 1 ПЛР-тест у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Зараз лікарня очікує на результати цього тесту та на ті 3 ПЛР-тести, що зроблені 6 травня.
Всі вони в роботі.

« Повернутись