12.05.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 08-11.05.2020 року

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 8 травня до сімейних лікарів звернулось 173 особи (134 – дорослі, 39 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 4 дорослих, дітей -0.
Станом на 11.05.2020 року до сімейних лікарів звернулось 7 осіб, всі вони дорослі.
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 2 дорослих, дітей -0.
❗️На самоізоляції перебуває 27 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 11 травня загальна кількість госпіталізованих громадян: 3 (дорослі – 3, діти – 0);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 6 осіб, діагнози: 2 – пневмонія, 4 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 4 пацієнта.
❗️Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
З 8 по 11 травня виїздів мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) не було.
6-7 травня зроблено 4 ПЛР-тести у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результат 1 теста негативний.
Зараз лікарня очікує на результати ще 3 тестів. Експрес-тестів не проводилось.