15.05.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 13.05.2020 року

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 13 травня до сімейних лікарів звернулось 175 осіб (131 – дорослі, 44 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 9 дорослих, дітей - 0.
❗️На самоізоляції перебуває 19 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, 13 травня загальна кількість госпіталізованих громадян: 12 (дорослі – 11, діти – 1);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 6 осіб, діагнози: 3 – пневмонія, 3 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнта.
Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
ℹ️Зведена інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 3 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) від 18 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Висновки: 12 тестів – негативні, 2 – позитивні, 4 – очікують обробки.
З 01.04.2020 року проведено 13 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР». Результати: 9 тестів - негативні, 4 - в роботі.
Всього проведено експрес-тестів 9 (негативні).
Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!