15.05.2020
ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 14.05.2020 року
За інформацією головного лікаря ❗️КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 14 травня до сімейних лікарів звернулось 175 осіб (131 – дорослі, 44 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 9 дорослих, дітей - 0.
На самоізоляції перебуває 19 осіб.
За повідомленням в.о. директора ❗️КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, 14 травня загальна кількість госпіталізованих громадян: 8 (дорослі – 8, діти – 0);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 5 осіб, діагнози: 2 – пневмонія, 3 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнта.
Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
Зведена інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 3 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується ️КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР - тестів) від 18 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР - тестів: 12 – негативні, 2 – позитивні, 4 –в роботі
З 01.04.2020 року проведено 14 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результати: 9 тестів - негативні, 5 - в роботі.
Всього проведено експрес-тестів: 9 (результати - негативні).
❗️Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!