18.05.2020
ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 15-17.05.2020 року
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 15 травня до сімейних лікарів звернулось 181 особа (129 – дорослі, 52 – діти).
За 16 травня до сімейних лікарів звернулось 9 осіб (8 дорослих і 1 дитина).
Кількість осіб з симптомами ГРВІ, за станом яких здійснюється контроль сімейних лікарів – 0.
❗️На самоізоляції перебуває 20 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, 17 травня загальна кількість госпіталізованих громадян: 1 (дорослі – 1, діти – 0);
кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 4 особи, діагнози: 2 – пневмонія, 2 – хвороби, не пов’язані з коронавірусом;
кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 6 пацієнтів.
❗️Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
ℹ️Інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 3 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 18 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР-тестів: 16 – негативні, 2 – позитивні.
З 01.04.2020 року проведено 14 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результати: 12 ПЛР-тестів - негативні, 2 - в роботі.

❗️Загальна статистика по тестуванню

Всього проведено експрес-тестів: 9 (результати - негативні).
Всього проведено ПЛР-тестів: 32 (результати: 28- негативні, 2 – позитивні, 2 – в роботі).
Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!