Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 16.04.2020 року

23.04.2020

За минулу добу до сімейних лікарів КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради звернулась 121 особа (76 – дорослі, 45 – діти).

Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 4 дорослих і 2 дітей.

На самоізоляції знаходяться 12 осіб, які повернулися з-за кордону.
1

6 квітня виїздів мобільної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень не здійснювалось. Всього за весь час проведено лабораторні дослідження біоматеріалу від 6 осіб, які перебували на самоізоляції. Всі результати негативні.

КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» надає таку інформацію за минулу добу:

- загальна кількість госпіталізованих громадян: 7 (дорослі – 4, діти – 3);
- кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: немає;
- кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 особи (хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією, стан - середньої важкості);

Уточнена інформація по Вільногірській ЦМЛ! За весь час проведено тестів ПЛР – 6, експрес-тестів – 2. Перевірялись особи, які були госпіталізовані у ЦМЛ. Всі результати негативні.

Інформацію надано головним лікарем КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергієм Карповичем та в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталією Шкуровською.