20.05.2020
ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 19.05.2020 року
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 19 травня до сімейних лікарів звернулось 176 осіб (143 – дорослі, 33 – діти).
Кількість осіб з симптомами ГРВІ, за станом яких здійснюється контроль сімейних лікарів: дорослі – 3; діти - 3.
19 травня здійснено 1 виїзд мобільної медичної бригади для повторного ПЛР-тестування 2 осіб. Біоматеріал відправлено на лабораторне дослідження.
❗️На самоізоляції перебуває 11 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, 19 травня загальна кількість госпіталізованих громадян: 11 (дорослі – 11, діти – 0);
кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 5 осіб, діагнози: 2 – пневмонія, 3 – інші хвороби;
кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнтів.
Всі хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією.
Інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 4 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 22 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР-тестів: 16 – негативні, 2 – позитивні, 4 – в роботі.

З 01.04.2020 року проведено 18 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».

Результати: 14 – негативні, 4 – в роботі.

Загальна статистика по тестуванню
Всього проведено експрес-тестів: 9
Всього проведено ПЛР-тестів: 40
Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!