Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 24.06.2020 року

25.06.2020

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 24 червня до сімейних лікарів звернулось 241 особа (163 – дорослі, 78 – діти).

Кількість осіб з симптомами ГРВІ, за станом яких здійснюється контроль сімейних лікарів: дорослі –2; діти – 0.

24 червня виїздів мобільної медичної бригади для проведення ПЛР-тестування не було.

На самоізоляції перебуває - 6 осіб.

За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 24 червня у стаціонарі ЦМЛ перебуває 8 госпіталізованих: дорослі –7; діти - 1.

В інфекційному боксованому відділенні – 3 пацієнтів.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – 5 пацієнтів.

Основні діагнози хворих не пов’язані з коронавірусною хворобою.

Інформація щодо тестування громадян

Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 4 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 22 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.

Результати цих ПЛР-тестів: 20 – негативні, 2 – позитивні. Захворівші на коронавірус особи зараз здорові.

З 01.04.2020 року проведено 21 ПЛР-тест у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».

Результати: 21 – негативні.

Загальна статистика по тестуванню

Всього проведено експрес-тестів: 12

Всього проведено ПЛР-тестів: 43

Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!