29.04.2020

ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 28.04.2020 року

За 28 квітня до сімейних лікарів КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради звернулось 206 осіб (140 – дорослі, 66 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 3 дорослих і 2 дітей.
На самоізоляції - 9 осіб, які повернулися з-за кордону.
28 квітня виїздів мобільної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень не здійснювалось.
КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» надає таку інформацію за 28 квітня:
  • - загальна кількість госпіталізованих громадян: 9 (дорослі – 8, діти – 1);
  • - кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 1 особа (хвороба не пов’язана з короновірусною інфекцією);
  • - кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 3 пацієнтів (хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією, стан - середньої важкості).
Виявлених випадків враження коронавірусною хворобою немає❗️
Всього за весь час проведено лабораторні дослідження біоматеріалу від 6 осіб, які перебували на самоізоляції. Всі результати негативні.
З 01.04.2020 року по ЦМЛ проведено тестів: ПЛР – 6, експрес-тестів – 2. Перевірялись особи, які були госпіталізовані у ЦМЛ. Всі результати негативні.
Інформацію надано головним лікарем КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергієм Карповичем та в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталією Шкуровською.