Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 30.04.-03.05.2020 року та міського штабу протидії коронавірусу

04.05.2020

За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 30 квітня до сімейних лікарів звернулось 211 осіб (128 – дорослі, 83 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 0 дорослих і 1 дитина.
❗️На самоізоляції перебувало 11 осіб, які повернулися з-за кордону.
Станом на 02.05.2020 року до сімейних лікарів звернулось 13 осіб (8 дорослих і 5 дітей). На самоізоляції – 11 осіб.
❗️З 30 квітня по 2 травня виїздів мобільної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень не здійснювалось.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 3 травня:
  • загальна кількість госпіталізованих громадян: 6 (дорослі – 6, діти – 0);
  • кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 3 особи (у 2 осіб хвороба не пов’язана з короновірусною інфекцією, 1 чоловік з підозрою на пневмонію на дообстеженні);
  • кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 4 пацієнтів (хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією).
Всього за весь час проведено лабораторні дослідження біоматеріалу від 6 осіб, які перебували на самоізоляції. Всі результати негативні.
З 01.04.2020 року по ЦМЛ проведено тестів: ПЛР – 6, експрес-тестів – 2. Перевірялись особи, які були госпіталізовані у ЦМЛ. Всі результати негативні.

Медиками Вільногірська серед місцевого населення випадків враження коронавірусною хворобою не виявлено.

❗️У той же час голова міського штабу протидії коронавірусу Володимир Василенко доводить до відома вільногірців, що за останню добу зафіксовано випадок враження цим вірусом жителя одного із населених пунктів П’ятихатського району, який працює на підприємстві «Вільногірське скло».
Наразі виявляється коло контактних з хворим осіб, на підприємстві посилено карантинні заходи.
Шановні жителі міста! Будьте обережні, дотримуйтесь рекомендацій лікарів та всіх вимог карантину!