Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськза 27.04.2020 року

28.04.2020
За 2️⃣7️⃣ квітня до сімейних лікарів КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради звернулась 231 особа (182 – дорослі, 49 – діти).
Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 8 дорослих і 6 дітей.
❗️На самоізоляції - 6️⃣ осіб, які повернулися з-за кордону.
27 квітня виїздів мобільної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень не здійснювалось.
КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» надає таку інформацію за 27 квітня:
- загальна кількість госпіталізованих громадян: 5 (дорослі – 4, діти – 1);
- кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: 1 особа (хвороба не пов’язана з короновірусною інфекцією);
- кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 4 пацієнтів (хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією, стан - середньої важкості).
❗️Виявлених випадків враження коронавірусною хворобою немає.
Всього за весь час проведено лабораторні дослідження біоматеріалу від 6 осіб, які перебували на самоізоляції. Всі результати негативні.

З 01.04.2020 року по ЦМЛ проведено тестів: ПЛР – 6, експрес-тестів – 2. Перевірялись особи, які були госпіталізовані у ЦМЛ. Всі результати негативні.
ℹ️Інформацію надано головним лікарем КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергієм Карповичем та в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталією Шкуровською.