Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 23.04.2020 року

24.04.2020

За 23 квітня до сімейних лікарів КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради звернулась 189 осіб (118 – дорослі, 71 – діти).

Із симптомами гострої респіраторно-вірусної інфекції під контролем сімейних лікарів лікуються 9 дорослих, дітей - 0.

На самоізоляції - 10 осіб, які повернулися з-за кордону.

23 квітня включно виїздів мобільної бригади на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень не здійснювалось.

Всього за весь час проведено лабораторні дослідження біоматеріалу від 6 осіб, які перебували на самоізоляції. Всі результати негативні.

КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» надає таку інформацію за 23 квітня:
- загальна кількість госпіталізованих громадян: 9 (дорослі – 7, діти – 2);
- кількість осіб, які лікуються в інфекційному боксованому відділенні лікарні: немає;
- кількість осіб, які лікуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії: 6 осіб (хвороби не пов’язані з короновірусною інфекцією, стан - середньої важкості).

Виявлених випадків враження коронавірусною хворобою немає.

З 01.04.2020 року по ЦМЛ проведено тестів: ПЛР – 6, експрес-тестів – 2. Перевірялись особи, які були госпіталізовані у ЦМЛ. Всі результати негативні.

Інформацію надано головним лікарем КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергієм Карповичем та в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталією Шкуровською.